STAL - Broń Radom

2  :  1

Bramki: Kuczek (11), Stawiarz (62 - karny) - Siadaczka (90)

17 kolejka, 21 kwietnia 1993, godz. ?, Tarnobrzeg
w pierwszym terminie (28 marca) mecz się nie odbył ze względu na obfite opady śniegu

3  :  1

Bramki: Machnio (7, 55 - karny), Jakóbczak (68) - Tworek (15)

22 kolejka, 1 maja 1993, godz. 17.00, Gorzyce

STAL - KSZO Ostrowiec Św.

1  :  0

Bramka: Tworek (28)

Relacja "Słowa Ludu":
Wysoką cenę za jeden błąd w defensywie zapłacili  piłkarze z Ostrowca. W 28 minucie meczu obrońcy KSZO nie upilnowali Tworka, który głową po rzucie rożnym strzelił gola. Jak się później okazało była to bramka na wagę dwóch punktów w tym w sumie wyrównanym meczu.

23 kolejka, 8 maja 1993, godz. 11.00, Lublin

Lublinianka Lublin - STAL

0  :  1

Bramka: Kuczek (5)

Relacja
"Kuriera Lubelskiego":
Awans ani spadek piłkarzom Lublinianki nie grozi. W meczu ze Stalą Gorzyce grali więc ospale i bez specjalnego zaangażowania. Goście już w 5 minucie po strzale głową sobotniego solenizanta Stanisława Kuczka zdobyli gola i wygrali 1:0.

24 kolejka, 16 maja 1993, godz. 17.00, Gorzyce

STAL - Granat Skarżysko Kam.

1  :  1

Bramki: Serwon (10) - Fiedoriw (52)

Relacja "Tygodnika Nadwiślańskiego":
W meczu wicelidera z trzecim zespołem w tabeli nieco lepsze wrażenie sprawiali piłkarze ze Skarżyska. Wprawdzie podopieczni trenera Piotra Kuszłyka szybko stracili gola po pięknym strzale z rzutu wolnego w samo "okienko" Serwona, jednak później wraz z upływem czasu poczynali sobie coraz śmielej. Już przed przerwą mogli wyrównać lecz na przeszkodzie stanęła im słaba skuteczność strzelecka. Dopiero w 52 minucie Fiedoriw wykończył ładną akcję Granatu pokonując bramkarza gospodarzy. Wynik remisowy nie zmienił się aż do końca, a nieco bliżsi zdobycia zwycięskiej bramki byli goście.

25 kolejka, 22 maja 1993, godz. 16.00, Łęczna

Górnik Łęczna - STAL

0  :  0

Relacja "Kuriera Lubelskiego":
(...) W tę sobotę z kolei przyszło im grać przez cały mecz w strugach deszczu. Stąd też, ani gospodarze, ani gorzycka Stal nie byli w stanie pokazać pełni swoich umiejętności. Aktywniejsi byli na boisku górnicy, stworzyli kilka groźnych sytuacji pod bramką rywali jednak gola nie zdobyli. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, z którego bardziej zadowoleni powinni być goście.

26 kolejka, 30 maja 1993, godz. 17.00, Gorzyce

STAL - Wisła Sandomierz

1  :  1

Bramki: Grębowiec (11) - Gołębiowski (22 - karny)

27 kolejka, 6 czerwca 1993, godz. 17.00, Gorzyce

STAL - Pogoń Siedlce

1  :  2

Bramki: Serwon (46) - Fiuk (8), Skorupij (75)

28 kolejka, ? czerwca 1993, godz. ?, Łuków

Orlęta Łuków - STAL

2  :  1

Bramki: Branicki (2), Ciołek (84) - Tworek (86)

29 kolejka, 20 czerwca 1993, godz. 17.00, Gorzyce

STAL - Bucovia Bukowa

4  :  4

Bramki: Grębowiec (21, 44), Serwon (40, 60 - karny) -Ślusarczyk (11, 59), Łodej (22), Marcisz (35)

Aż osiem goli obejrzeli kibice w Gorzycach. Szczególnie ostre strzelanie futboliści obu drużyn urządzili sobie w pierwszych 45 minutach. Wtedy to raz po raz obaj bramkarze musieli wyjmować piłkę z siatki. Podopieczni trenera Czesława Palika  trzykrotnie obejmowali prowadzenie. jednak ostatecznie musieli zadowolić się remisem. Po przerwie grano w ulewnym deszczu cp nieco popsuło widowisko. W sumie remis nie krzywdzi żadnej z drużyn.