17 kolejka, 1 kwietnia 1995, godz. 15:00, Łęczna

Bramka: Nazaruk (72)

STAL: Bożyk - Pacanowski, Waliszewski, Serwon (74 - Korczak), Radłowski - Drozd, Tworek, Złotek - Klimek (55 - Witczak), Wydra (74 - Karasiński), Mikuła (72 - Nowak).

Sędzia Włodarczuk z Radomia, żółte kartki Chołast i Tworek.

Relacja "Nowin":
Gospodarze przez cały mecz posiadali przewagę, szczególnie widoczna była w II połowie, w której padła rozstrzygająca bramka. Jednak jako pierwsi na listę strzelców winni wpisać się goście. W 24 min. Mikuła w dogodnej sytuacji trafił piłką w boczną siatkę, zaś w 32 min. Tworek "wycelował" w słupek. Potem szczęście sprzyjało przyjezdnym, bowiem Machnio, Nazaruk i Herman tylko z sobie wiadomych powodów pudłowali. Gol padł po pięknym uderzeniu z 16 metrów autorstwa Nazaruka. W 90 min. Pacanowski skierował głową futbolówkę do bramki Górnika, ale w ostatniej chwili udanie interweniował obrońca Górnika Fiuk.

18 kolejka, 9 kwietnia 1995, godz. 13:00, Gorzyce

STAL - Orlęta Łuków

0  :  0

STAL: Bożyk - Pacanowski, Waliszewski, Korczak, Radłowski - Drozd, Tworek, Złotek (46 - Serwon, 70 - Witczak) - Nowak, Mikuła (74 - Klimek), Wydra

Orlęta: Kucharski - Wierzbicki, Grochowski, Ożygała, Ciołek - Zarzycki (52 - Mateńko), Wereszycki, Ruciński, Jamborski - Cąkała, Wej (65 - Twarowski)

Sędzia Rym z Kielc.

Relacja "Tygodnika Nadwiślańskiego":
Przez całe 90 minut gospodarze wręcz oblegali pole karne Orląt. Stworzyli mnóstwo świetnych sytuacji podbramkowych. Razili jednak nieskutecznością a w bramce rywali kapitalnie spisywał się... Kucharski, młodszy brat Cezarego, byłego napastnika Siarki.

19 kolejka, 15 kwietnia 1995, godz. 13:00, Gorzyce

STAL - AZS AWF Biała Podlaska

1  :  2

Bramki: Karasiński (14) - Roter (11), Klepacz (52)

STAL: Bożyk - Pacanowski, Korczak, Radłowski, Drozd - Klimek (67 - Witczak), Tworek, Złotek - Nowak (46 - Mikuła), Karasiński (57 - Grębowiec), Wydra.

AZS AWF: Haczkiewicz - Ciecierzyn, Jadczyszyn, Jarzyna, Wawrzusiczyn - Kożuch, Woroniecki, Klepacz, Roter, (65 -Buraczewski) - Anduła, Pietrasiński.

Sędzia Wydra z Kielc, żółte kartki Klimek, Korczak oraz Jadczyszyn, Klepacz i Anduła.

Relacja
"Nowin":
Oba zespoły włożyły dużo wysiłku aby pokazać się z jak najlepszej strony na trudnym, rozmiękłym boisku. Goście byli jednak zespołem lepszym i całkowicie zasłużenie sięgnęli po pełną premię. Studenci z Białej Podlaskiej uzyskali prowadzenie po szybkim kontrataku. Napastnik AZS-u Pietrasiński, mimo asysty Radłowskiego, dokładnie obsłużył Rotera, który z 8 metrów pokonał Bożyka. 3 minuty po tym golu, po centrze Drozda z rzutu rożnego, Karasiński uderzeniem głową doprowadził do wyrównania. Po przerwie Tworek stracił piłkę w środku pola - przejął ją Klepacz i po solowej akcji zdobył drugą bramkę dla przyjezdnych. Tworek miał szansę rehabilitacji w 60 minucie. Wówczas arbiter podyktował problematyczną "jedenastkę" dla miejscowych, ale piłkarz Stali przestrzelił.

20 kolejka, 23 kwietnia 1995, godz. 16:00, Skarżysko Kamienna

Granat Skarżysko Kam. - STAL

0  :  0

STAL: Bożyk - Pacanowski, Waliszewski, Tarkowski (55 - Klimek), Radłowski - Walski, Tworek, Złotek - Nowak (81 - Mikuła), Karasiński, Wydra (65 - Drozd).

Granat: Bilski - Bąk, Wawrzyńczak, Jaskulski, Szustak - Skalski, Wroński (63 - Jankowski), Szewczyk (84 - Berus), Opara - Przybycień, Siudek (89 - Sykuła)

Sędzia Kuźmicki z Chełma, żółte kartki: Bąk oraz Tarkowski i Tworek.

Relacja "Słowa Ludu":
(...) W pierwszej połowie odnotowaliśmy tylko trzy groźniejsze sytuacje strzeleckie, zaś po przerwie zaledwie jedną. Najpierw w 27 minucie gronie na bramkę Tłoków strzelał Przybycień, a w 35 minucie Wydra mimo ostrego kąta był bliski pokonania bramkarza Granatu, zaś wkrótce potem ładnym strzałem popisał się Tworek. Próbkę strzeleckich możliwości dał w 59 minucie Wawrzyńczak, którego strzał z rzutu wolnego z odległości blisko 30 metrów z niemałymi trudnościami obronił Bożyk. W sumie podział punktów jak najbardziej zasłużony.(...)

21 kolejka, 30 kwietnia 1995, godz. 13:00, Gorzyce

STAL - Podlasie Sokołów Podlaski

5  :  0

Bramki: Nowak (47), Wydra (64, 73), Walski (80), Kraska (85 - samobójcza).

STAL: Bożyk - Pacanowski, Waliszewski, Tarkowski (75 - Mikuła), Radłowski - Drozd, Tworek, Walski - Nowak, Wydra, Karasiński.

Sędzia Trofimiec z Kielc, żółta kartka Kaczmarek.

Relacja
"Nowin":
Sympatycy jedenastki z Gorzyc nareszcie doczekali się dobrej gry swoich ulubieńców, której efektem było okazałe zwycięstwo. Przebieg pierwszej części rywalizacji nie wskazywał na to, że Tłoki zaaplikują przeciwnikowi aż 5 goli. Gospodarze bowiem kilka razy spudłowali w dogodnych sytuacjach. Po zmianie stron miejscowi poprawili celowniki i na efekty nie trzeba było długo czekać. Gdyby gorzyczanie byli bardziej dokładni przyjezdni opuszczaliby stadion w Gorzycach w jeszcze bardziej minorowych nastrojach.

22 kolejka, 3 maja 1995, godz. 16:30, Kielce

Korona Kielce - STAL

1  :  1

Bramki: Tokarczyk (18) - Waliszewski (64)

STAL: Bożyk - Pacanowski, Waliszewski, Korczak, Radłowski - Drozd, Tworek, Walski (46 - Złotek) - Nowak, Mikuła, Wydra (78 - Karasiński).

Korona: Gil - Ruszkowski, Nocoń, Heinrich, Stefański - Kozubek (64 - Pastuszka), Fendrych, Tokarczyk, Grzesik - Kubicki (45 - Wicha), Parzyszek.

Sędzia Kuźniak z Siedlec, żółte kartki Wicha oraz Pacanowski..

Pierwsza połowa prowadzona w wolnym tempie a niewielką przewagę mieli gospodarze. Uwieńczyli ją golem, aktywnego Tokarczyka. Od 30 minuty inicjatywę przejęli goście ale znakomicie spisywał się bramkarz Korony. Po zmianie stron nadal atakowały Tłoki i zdołały doprowadzić do podziału puli.
Relacja "Echa Dnia:
Gdy w 18 minucie Tomasz Tokarczyk zdobył gola dla Korony, po akcji Fendrycha z Parzyszkiem, wydawało się, że kielecki zespół nie będzie miał kłopotów z zainkasowaniem w tym pojedynku 2 punktów. Niestety, podopieczni Czesława Palika zagrali słabo a przede wszystkim nieskutecznie. Okazje do zdobycia kolejnych bramek były, szczególnie w drugiej części. Najdogodniejszą zmarnowała Korona w 63 minucie, kiedy Parzyszek przedarł się lewą stroną boiska, idealnie podal do Tokarczyka, ale ten nie zdołał trafić w bramkę. W odpowiedzi goście zdobyli gola, po błędzie defensywy i kielczanie musieli zadowolić się w tym pojedynku remisem.

23 kolejka, 6 maja 1995, godz. 15:00, Gorzyce

STAL - Bucovia Bukowa

0  :  0

STAL: Bożyk - Drozd, Waliszewski, Tarkowski (80 - Mikuła), Radłowski - Walski (57 - Klimek), Tworek, Złotek (68 - Korczak) - Nowak, Karasiński, Wydra

Bucovia: Sroka - D. Marcisz, Pawlik, S. Malaga, Wilk - Goraj, Chołuj, Drogosz, Czarnecki - A. Marcisz, Kozioł.

Sędzia Banasiewicz z Lublina, żółte kartki Wilk, Czarnecki oraz Tworek.

Relacja
"Nowin":
W sobotnie popołudnie na boisku w Gorzycach obyło się bez bramek i fajerwerków. W pierwszej, bezbarwnej połowie goście ani razu nie zagrozili Bożykowi, natomiast gospodarze mieli trzy okazje do zdobycia gola. W 15 minucie nie miał fartu Wydra, zaś w 38 i 43 min. mało precyzyjny był Drozd. Po zmianie stron gra się ożywiła. W 57 min. bliski szczęścia był Drogosz - piłkę po jego "główce" wybił nad poprzeczkę Bożyk, a chwilę później kolegę z numerem 1 wyręczył na lini bramkowej Radłowski, uderzał A. Marcisz. Miejscowi zrewanżowali się niebezpiecznymi strzałami Tarkowskiego (60 min.) i Drozda (80 min.). Podział punktów nie krzywdzi żadnego z rywali.

24 kolejka, 14 maja 1995, godz. 16:00, Ostrowiec Świętokrzyski

KSZO Ostrowiec Św. - STAL

4  :  2

Bramki: Brytan (1), Mosiołek (14, 53), Lasocki (42) - Wydra (65, 78)

STAL: Bożyk - Pacanowski, Korczak, Klimek (46 - Tarkowski), Radłowski - Drozd, Tworek, Walski, Serwon (46 - Grębowiec) - Mikuła (56 - Nowak), Wydra.

KSZO: Dymanowski - Gaweł, Adamus, Karwacki, Pacoń (63 - Wróbel) - Graba, Lasocki, Mosiolek (58 - Sejdziński), Sudoł - Brytan (46 - Gaszczyn),  Żelazowski.

Sędzia Włodarski z Radomia, żółte kartki Pacoń, Sudoł oraz Serwon.

Zmierzający do II ligi piłkarze KSZO Ostrowiec rozegrali dobry mecz i przez godzinę zdecydowanie panowali na boisku. Ich przewaga, szczególnie w pierwszej połowie, była bardzo wyraźna. Zdobyli wówczas 3 bramki, a mogli strzelić więcej. Kiedy w 53 min. gospodarze strzelili czwartego gola wyraźnie poluzowali. i wówczas do głosu doszli piłkarze z Gorzyc. W tym też okresie zdobyli dwa gole. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Wydra. W pierwszym wypadku wykorzystał błą∂d obrony, a w drugim - potknięcie bramkarza.

25 kolejka, 21 maja 1995, godz. 13:00, Gorzyce

STAL - Zadrzew Zawadówka

7  :  0

Bramka: Walski (20), Wydra (39, 43), Karasiński (58, 60, 64), Nowak (76)

STAL: Bożyk - Drozd, Waliszewski, Korczak, Radłowski - Klimek, Pacanowski, Walski - Nowak, Wydra, Karasiński.

Zadrzew: Pawlak - Grządkowski, S. Mazurek, Romanowski, Żelazowski - Wieczorek, Sowa, Szadowski, Krawiec - Słoma, Kałudin.

Sędzia Mazurek z Siedlec, żółte kartki Korczak, Waliszewski oraz Żelazowski, Sowa i Grządkowski, czerwona kartka Krawiec (68)

Relacja "Słowa Ludu":
Ostre strzelanie urządzili sobie wczoraj gorzyczanie, którzy bezlitośnie wykorzystali słabość rywali. Piłkarze z Zawadówki tylko swojemu bramkarzowi mogą zawdzięczać, że nie stracili dwa razy tyle bramek. Strzelecki festiwal rozpoczął Walski potężnym strzałem z 18 metrów, po którym piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 37 min. sytuacji sam na sam nie wykorzystał Nowak ale dwie minuty później idealnie obsłużył Wydrę., który podwyższył na 2:0. Tuż przed przerwą ładną "główką" po rzucie rożnym popisał się znów Wydra. W drugiej połowie klasycznym hat trickiem popisał się Karasiński a ostatniego gola zdobył bardzo pracowity Nowak. (...)

26 kolejka, 28 maja 1995, godz. 11:00, Nowa Dęba

Stal Nowa Dęba - STAL

3  :  0

Bramki: Kuczek (10), Niezamiedinow 49 - wolny, 78)

STAL: Bożyk - Pacanowski, Korczak, Radłowski (45 - Serwon), Klimek - Drozd, Tworek, Walski (46 - Mikuła) - Nowak, Karasiński (72 - Witczak), Wydra.

Stal Nowa Dęba: Kunat - Gaweł (46 - Wiercioch), Kamiński, Szafran, Janus - Rydelek (83 - Gołąbek), Niezamiedinow, Kuczek, Młynarczyk - Żywiec (86 - Moszczyński), Rozmus.

Sędzia Bazan z Zamościa, żółta kartka Walski.

27 kolejka, 4 czerwca 1995, godz. 11:00, Gorzyce

STAL - Broń Radom

5  :  0

Bramki: Drozd (15), Wydra (34, 74), Serwon (54), Waliszewski (85).

STAL: Bożyk - Pacanowski, Waliszewski, Korczak, Tarkowski - Drozd, Tworek, Serwon - Nowak, Karasiński, Wydra.

Broń: Kędzierski - Główka, Bilski, Lewandowski, Kowalczyk - Różański, Pawłowski, Rydzewski (46 - Krakowiak), Misztal (67 - Nowak) - Westfalewicz (57 - Kucharski), Koniarczyk.

Sędzia Kuźnicki z Chełma.

28 kolejka, 10 czerwca 1995, godz. 17:00, Siedlce

Pogoń Siedlce - STAL

0  :  0

STAL: Bożyk - Pacanowski, Waliszewski, Korczak, Tarkowski - Drozd, Tworek, Serwon - Mikuła, Karasiński, Wydra.

Sędzia Borusiński z Kielc.

29 kolejka, 18 czerwca 1995, godz. 17:00, Gorzyce

STAL - Stal Kraśnik

5  :  0

Bramki: Karasiński (13, 35), Klimek (17), Wydra (28, 86).

STAL: Bożyk - Madej, Waliszewski, Korczak, Tarkowski (78 - Mikuła) - Drozd, Tworek, Serwon - Klimek (67 - Witczak), Karasiński, Wydra.

Sędzia Skolimowski z Siedlec, żółte kartki Matysek, Piątek, Kulesza oraz Madej.

30 kolejka, 25 czerwca 1995, godz. 17:00, Chełm

Granica Chełm - STAL

4  :  0

Bramki: Dybowski (31), Ziarkowski (36), Leśnicki (74), Paciorkowski (82 - karny).

STAL: Bożyk - Madej, Waliszewski, Korczak, Tarkowski (46 - Witczak)- Drozd, Tworek, Serwon - Klimek (75 - Mikuła), Karasiński, Wydra.