Puchar Polski, szczebel wojewódzki, 1/2 finału, 31.05.1995, godz. 17:00, Skopanie

Wisan Skopanie - STAL
1:1 (3-2,karne)

Bramki: Hynowski (78) - Karasiński (64)

Relacja "Słowa Ludu": Bardzo dobry pojedynek, w którym przewaga należała do trzecioligowców. Piłkarze Tłoków grali jednak bardzo nieskutecznie a ponadto w bramce gospodarzy znakomicie spisywał się Grzanka, który bronił jak w transie. W pierwszej połowie golkiper Wisanu wygrał pojedynki sam na sam z Tworkiem i Wydrą. W drugiej połowie Tłoki przycisnęły jeszcze bardziej i po zagraniu Tworka Karasiński pokonał Grznkę. Od tej chwili goście oddali pole Wisanowi, który zaatakował śmielej. W 78 min. Po rzucie rożnym do bezpańskiej piłki dobiegł Hynowski i precyzyjnym uderzeniem wyrównał stan meczu. W dogrywce obie drużyny miały niezłe okazje, ale zawiodła skuteczność. W rzutach karnych minimalnie lepsi okazali się gospodarze i oni awansowali do dalszych gier.

Puchar Polski, szczebel wojewódzki, 1/8 finału, 26.04.1995, godz. ?, ?

brak danych

Puchar Polski, szczebel wojewódzki, 1/16 finału, 12.04.1995, godz. 16:00, Annopol

Wisła Annopol - STAL 1:7

Puchar Polski, szczebel wojewódzki, 1/4 finału, 17.05.1995, godz. 17.00, Zaklików